A jövő évben 2017-ben Ausztriában lesz a Tűzoltó Olimpia
2016. október 18. 08:53
A Tűzoltó Olimpia tulajdonképpen három versenyszámból álló versenysorozat, amely a 16. Nemzetközi Tűzoltóversenyt és a 21. Nemzetközi Ifjúsági Tűzoltóversenyt takarja, amelynek házigazdája 2017. július 9-16 között az Ausztriai Villach városa.

A Magyar Tűzoltó Szövetség a versenyre 2 ifjúsági és 2 felnőtt csapatot tud kiküldeni. Ugyanakkor Magyarországról lehetséges további csapatok kiutazása a versenyre önköltséges áron. Az egyesületek a Magyar Tűzoltó Szövetség megyei szervezeteitől megkapták a versenykiírást, amelyre várják a jelentkezéseket, mivel az előjelentkezés keretében 2016.decemberében egy online felületre a csapatot be kell regisztrálni.

Valamennyi versenycsapat jelentkezési határideje valamennyi versenyformában legkésőbb 2017. március 31.

Versenyformák

• Hagyományos Nemzetközi Tűzoltóverseny
  • Nemzetközi Férfi Tűzoltó-sportverseny
  • Nemzetközi Női Tűzoltó-sportverseny