Gyűjtés Nagy Máté részére
2020. december 22. 13:10
A Tűzoltókért Alapítvány és a Hivatásos Tűzoltók Független Szakszervezete felhívását tesszük közzé.

Azzal a tiszteletteljes kéréssel fordulunk hozzátok, hogy anyagi segítséget kérjünk tűzoltó kollégánk, az Egri hivatásos Tűzoltóságnál dolgozó

Nagy Máté részére.

Máté hivatásos tűzoltó Egerben. Több egészségügyi vizsgálat után sem derült ki, hogy mi okozza gyors ütemben egészsége romlását. Vizsgálatról, vizsgálatra jár. Sajnos a Korona vírus miatt, egy-egy vizsgálat között sok idő eltelik. Ezért magán úton sokkal hamarabb születhet eredmény. Ezek a vizsgálatok pénzbe kerülnek. Ezért Alapítványunk és a tűzoltó szakszervezet (HTFSZ) úgy döntött segítő kezet nyújt számára. Ezt a segítő szándékot szeretnénk kiterjeszteni Magyarország tűzoltói, és minden jóérzésű ember felé, hogy aki tud és amilyen mértékben lehetősége engedi, kérjük, támogassa kezdeményezésünket miszerint pénzügyi adománygyűjtést szervezünk bajtársunk részére. Előre is tisztelettel megköszönjük nehéz anyagi helyzetbe került kollégánk felé nyújtott segítségeteket.

A számlaszám, amire az adományokat legyetek szívesek utalni:

10403129-50526865-80871003

(Tűzoltókért Alapítvány számlaszáma)

A közlemény rovatba kérnénk beírni, hogy: Nagy Máté részére.

A beérkező összeget a Tűzoltókért Alapítvány fogja utalni Máté számlájára célzott támogatásként.

Köszönettel

Tűzoltókért Alapítvány